Základní škola Chodov, okres Domažlice - příspěvková organizace
ZŠ Chodov okr. Domažlice

Návštěva z Německa

Návštěva z Německa

Středa 25.10.2023

Ve středu 25.10.2023 se uskutečnila návštěva naší partnerské školy z Německa. Akce byla velice vydařená, naše i německé děti se bavily, naučily se něco nového, navštívily Dům přírody v Klenčí pod Čerchovem a celý den se nesl v přátelském duchu. Tímto bychom také rádi poděkovali všem rodičům žáků ze třetí a čtvrté třídy, kteří nám s touto akcí pomohli, především výborným občerstvením, které chutnalo jak našim dětem, tak jejich novým německým kamarádům. Doufáme, že tato spolupráce bude pokračovat nadále a těšíme se na další společné akce.

Podívejte se na fotografie z této akce:

fotogalerie-1/2023-2024/navsteva-partnerske-skoly-z-nemecka-189cs.html

Datum vložení: 27. 10. 2023 13:56
Datum poslední aktualizace: 28. 10. 2023 9:57
Autor: Správce webu

Aktuálně

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Fotogalerie

Poslední přidaná fotografie

Aplikace V obraze

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.